481 293

ВАКАНСИИ

197 588

РЕЗЮМЕ

215 907

КОМПАНИИ

Размещено более года назад

Занятость:
Полная

Опыт работы:
от 2 года(лет)

Требования:
Requirements:

•at least 1 year of relevant experience (legal assistant, team assistant, secretary) at law/ banking/ consulting company
•fluent english
•advanced pc user, fast and accurate typing skills

Должностные обязанности:
Our client, a well-known law company is looking for evening legal secretary (from 17.30(18.00) to 23.00)

responsibilities:

•processing telephone calls
•working with documents
•performing secretarial duties (travel arrangements, meetings set up, etc)
•assisting several lawyers (incl.Expats)

Условия работы:
Conditions:

•office is located in the centre of moscow
•working hours are 17:30 (18.00) - 23:00 (taxi provided)
•the company offers a competitive salary, medical insurance

Вакансия предоставлена кадровым агентством: Challenge Technology

Работодатель: well-known law Company

Метро: Савеловская

Адрес: Москва (посмотреть на карте)